| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, czerwone kółka z PU do wózka |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Poliuretan (PU) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | Regulowane kółka poziomujące Koła obrotowe 360° – kółka do mebli i stołów warsztatowych |
|---|---|
| Materiał kół | nylon, stal |
| Orzecznictwo | CE |
| Szerokość bieżnika | 30 mm |
| Styl | Obracać |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | ROCZNIE |
| Nazwa produktu | Koło skrętne |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe, metalowe kółko obrotowe o średnicy 62 mm M8 z gwintem |
|---|---|
| Średnica | 62 mm |
| Kolor koła | Złoto, srebroZłoto, srebro |
| Montowanie | Trzpień z gwintem M8 |
| Materiał kół | Stop metalu/aluminium |
| Nazwa produktu | 6"/8"/10" Hamulec / Sztywne, bardzo wytrzymałe kółko MC z nylonu |
|---|---|
| Średnica | 6 cali, 8 cali, 10 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 150/200/250 mm |
| Kolor koła | biały, pomarańczowy |
| Nazwa produktu | Wózki przemysłowe Kółka nylonowe Uniwersalne kółka podwójne o bardzo dużym obciążeniu |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 80/100/125 mm |
| Kolor koła | biały, |
| Montowanie | Talerz |
| Nazwa produktu | 4-calowe kółko z PU z obrotową płytą górną |
|---|---|
| Typ montażu | Obrotowa płyta górna |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Kolor | Niebieski czerwony |
| Tworzywo | Nylon/PU |
|---|---|
| Obsługa dostosowywania | OEM, ODM |
| Średnica kołaŚrednica koła | 8 "(200 mm) |
| Typ hamulca Caster | Obrót z hamulcem |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Tworzywo | Nylon |
|---|---|
| Typ | Standardowe pełne koła |
| Nazwa produktu | Kółko nylonowe ze stali nierdzewnej 304 w dobrej cenie |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Nazwa produktu | Kółko przemysłowe o dużej wytrzymałości 5/6/8 cala z hamulcem całkowitym i amortyzującym kołem PU |
|---|---|
| Tworzywo | PU, poliuretan |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 125/150/200 mm |