| Nazwa produktu | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, przemysłowe kółka samonastawne z PP – trwałe rozwiązanie mobilne z polip |
|---|---|
| Rozmiar koła | 4''5''6''8'' |
| Materiał kół | Polipropylen (PP) |
| Ładowność | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 3-calowe obrotowe gumowe kółka przemysłowe – wytrzymałe i płynne toczenie |
|---|---|
| Skończyć | Cynk plany |
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Ładowność | 80kg |
| Nazwa | Nylonowe kółka do mebli o średnicy 1,5 cala – czarna stalowa osłona szafki i kółko do szafy |
|---|---|
| Materiał kół | nylon i stal, nylon i stal |
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Uszczelka | nylon i stal, nylon i stal |
| Szerokość bieżnika | 36,5 mm |
| Nazwa | 2-calowe, lekkie, obrotowe kółka z żeliwa – małe, wytrzymałe koła do wózków |
|---|---|
| Materiał kół | Stal, guma termoplastyczna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Skończyć | Ocynkowana |
| Obowiązujące środowisko | Zastosowanie przemysłowe |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| ŁOŻYSKO | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Promień skrętu | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (o średnicy) |
| Nazwa produktu | Koła samonastawne z PU o średniej wytrzymałości 4"/5"/6" | Obciążenie 200–300 kg | Kó |
|---|---|
| Średnica | 4 cale, 5 cali, 6 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 100/125/150 mm |
| Kolor koła | zielony |
| Tworzywo | Poliuretan |
|---|---|
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Średnica koła | 5 "6" 8"10" |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Tworzywo | Nylon z włóknem szklanym |
|---|---|
| Numer modelu | SY-13 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe kółko nylonowe ze stali nierdzewnej 304 z włóknem szklanym, odporne na wysokie temperatur |
| Średnica koła | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
|---|---|
| Typ | Obracać |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Nazwa produktu | Zestawy kołowe sztywne z czarnego nylonu do dużych obciążeń do maszyn przemysłowych – rozmiary 2,5″ |
|---|---|
| Rozmiar | 2,5″ / 3″ |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Tworzywo | Nylon |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |