| Tworzywo | Guma termoplastyczna |
|---|---|
| Numer modelu | SY-12 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe kółko TPR ze stali nierdzewnej 304 w kolorze czarnym |
| Średnica koła | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Nazwa produktu | 8-calowe, wytrzymałe, przemysłowe samochody fabryczne, sprężynowe, amortyzujące gumowe kółko z żelaz |
|---|---|
| Tworzywo | Guma |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar talerza | 159 × 114 mm |
| Nazwa produktu | 6-calowe amortyzujące kółko AGV o dużej wytrzymałości – aluminiowe kółko przemysłowe PU z rdzeniem a |
|---|---|
| Tworzywo | Koło PU z rdzeniem aluminiowym |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Nazwa produktu | Zestaw kołowy obrotowy z podwójnym łożyskiem kulkowym 100 mm, japońska, wytrzymała stalowa obręcz z |
|---|---|
| Tworzywo | Guma |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 100/130/150/200 mm |
| Nazwa produktu | Fabryka samochodów na kółkach przemysłowych o dużej wytrzymałości, sprężynowe, amortyzujące kółka z |
|---|---|
| Tworzywo | Odlew PU i żeliwo |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 125/150/200 mm |
| Nazwa | Koła do wózka o dużej wytrzymałości 4/5/6/8 cala – kółka obrotowe z gumy i stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Guma |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, obrotowe kółka z nylonu |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 146/164/191/240 mm |
| Nazwa | Kółka obrotowe TPR o średnicy 4/5/6/8 cali o dużej wytrzymałości – rozwiązanie w zakresie mobilności |
|---|---|
| Materiały bieżnika | Kauczuk termoplastyczny (TPR) |
| Średnica koła | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Przemysłowe koła z stalowych kół ciężkoodpowiedzialnych kół poliuretanowych |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Przemysłowe kółka samonastawne z PU o dużej wytrzymałości 5/6/8/10 cali – rozwiązanie mobilne o duży |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Średnica koła | 5 "6" 8"10" |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |