| Rozmiar kół | 4 cale / 5 cali / 6 cali / 8 cali |
|---|---|
| Materiał kół | Polipropylen (pp) |
| Pojemność ładowania | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Typ montażu | Płyta górna obrotowa / stała / opcjonalny hamulec |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, PA |
|---|---|
| Numer modelu | SY-16 |
| Nazwa produktu | Bardzo ciężkie kółko PA ze stali nierdzewnej 304 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 5''6'' 8''10''12'' |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
|---|---|
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Nazwa produktu | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Wytrzymałe, obrotowe i sztywne kółka ze stali nierdzewnej – koła do mobilności prz |
|---|---|
| Typ | Obrotowe / Sztywne / Hamulec |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Nazwa produktu | Obrotowe kółka z czarnej gumy ze stali nierdzewnej 304 o dużej wytrzymałości – rozmiary 4″ / 5″ / 6″ |
|---|---|
| Tworzywo | Guma |
| Materiał wspornika | Stal nierdzewna 304 |
| Typ | Obracać |
| Szerokość bieżnika | 50mm |
| Nazwa produktu | Ciężkoodpowiedzialny kołowiec poliuretanowy z aluminium PU i 304 stali nierdzewnej |
|---|---|
| Tworzywo | Odlew poliuretanowy, stal nierdzewna 304 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4"/5"/6"/8" |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| nazwisko | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Nazwa | 6-calowe wózki do materiałów przemysłowych Kółka – wytrzymałe koła obrotowe i stałe |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiał kół | Poliuretan |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | GD40/60/80/100 Koło rzucające |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Średnica koła | 40/50/62/70 mm |
| Aplikacja | Żywność i napoje, detaliczne, restauracje, maszyny |
| Rozmiar płyty | 73*73 cale |
| Nazwa produktu | GD40/60/80/100 Koło rzucające |
|---|---|
| Materiał | PA6 (rdzeń), TPR (bieżnik), metal (obudowa) |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Średnica koła | 40/50/62/70 mm |
| Rozmiar płyty | 73*73 cale |