| Nazwa produktu | 5-calowe, obrotowe kółko medyczne z PP w kolorze biało-szarym – koło przystosowane do zastosowań w s |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen (pp) |
| Rozmiar | 5″ (≈ 125 mm) |
| Typ | Obracać |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | 2-calowe kółko obrotowe z polipropylenu o dużej wytrzymałości – małe, przemysłowe koło o dużej wytrz |
|---|---|
| Średnica koła | 2" (50mm) |
| Materiał kół | polipropylen, |
| Szerokość bieżnika | 28 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Trzpień gwintowany, średnio ciężkie, przemysłowe zdejmowane kółka TPR – płynna i przyjazna dla podło |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Średnica koła | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
|---|---|
| Materiał kół | Hi-tech performa TPR, guma |
| Nazwa produktu | Koła z stali nierdzewnej |
| Ładowność | 150kg-300kg |
| Łożysko | podwójne łożysko kulkowe ze stali nierdzewnej |
| Tworzywo | Nylon |
|---|---|
| Typ | Standardowe pełne koła |
| Nazwa produktu | Kółko nylonowe ze stali nierdzewnej 304 w dobrej cenie |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| nazwisko | Średnie służby |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 92 × 65 mm |
| Nazwa | 125 mm czarny gumowy trójkąt schodów koło wózka z łożyskiem wałkowym, ciężki rzucnik do ręcznego cię |
|---|---|
| Średnica koła | 125 /160 mm |
| Szerokość koła | 34 /40 |
| Łożysko | Łożysko rolkowe |
| Rozmiar otworu | 20 mm |
| nazwisko | Przemysłowe koła z stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 139 mm (koło 100 mm) / 170 mm (koło 125 mm) / 193 mm (koło 150 mm) |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Inny |
| Tworzywo | Poliuretan |
| Numer modelu | Lron Core Wheel |
| Nazwa produktu | Przemysłowe nylonowe kółka samonastawne – podwójne kółka o bardzo dużym obciążeniu i uniwersalne kół |
|---|---|
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Rozmiar | 100/125 mm |
| Ładowność | 800 / 1200 kg na kółko |