| Nazwa produktu | Przemysłowe kółka samonastawne ze stali nierdzewnej 304 z PU – trwałe rozwiązanie mobilne na stole w |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4"/5"/6"/8" |
| Szerokość bieżnika | 50mm |
| Nazwa produktu | 6-calowe amortyzujące kółko AGV o dużej wytrzymałości – aluminiowe kółko przemysłowe PU z rdzeniem a |
|---|---|
| Tworzywo | Koło PU z rdzeniem aluminiowym |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Nazwa produktu | Europejskie, wytrzymałe, przemysłowe nylonowe kółka samonastawne ze wspornikiem ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Rozmiar | 35 mm |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Tworzywo | Odlewany nylon |
| Nazwa | Kółka przemysłowe PP/TPR 3/4/5/6/8 cali |
|---|---|
| Średnica koła | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Materiał kół | Polipropylen (PP) / Guma termoplastyczna (TPR) |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Ładowność | 50–180 kg |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Wysokość ładunku | 106,5 mm / 130,5 mm / 155 mm |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | Guma |
| Typ hamulca Caster | Obrót z hamulcem |
| Gwarancja | 1 lata |
| Nazwa produktu | 8-calowe, wytrzymałe, przemysłowe samochody fabryczne, sprężynowe, amortyzujące gumowe kółko z żelaz |
|---|---|
| Tworzywo | Guma |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar talerza | 159 × 114 mm |
| Nazwa | Przemysłowe kółka samonastawne z PU o dużej wytrzymałości 5/6/8/10 cali – rozwiązanie mobilne o duży |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Średnica koła | 5 "6" 8"10" |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Koła samonastawne Antirust TPR Industrial ze stali nierdzewnej 304 o dużej wytrzymałości – trwałe, o |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Szerokość koła | 50mm |
| Materiał kół | Hi-tech performa TPR, guma |
| Ładowność | 150kg-300kg |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Gwarancja | Inny |
| Tworzywo | Guma termoplastyczna, poliuretan |