| Ürün Adı | 5″ Beyaz ve Gri PP Döner Medikal Tekerlek – Hastane Sınıfı Zemin Dostu Tekerlek |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen (PP) |
| Boyut | 5″ (≈ 125 mm) |
| Tip | Döner |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | 2″ Ağır Hizmet Polipropilen Döner Teker – Yüksek Mukavemetli Küçük Endüstriyel Mobilite Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2" (50mm) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen, |
| Diş Genişliği | 28mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Dişli Kök Orta-Ağır Hizmet TPR Endüstriyel Çıkarılabilir Küçük Tekerlekler – Sorunsuz ve Zemin Dostu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Yüksek teknoloji performanslı TPR, kauçuk |
| Ürün Adı | Paslanmaz çelikden ağır yüklü tekerlekler |
| Yük Kapasitesi | 150kg-300kg |
| Rulman | paslanmaz çelik çift bilyalı rulman |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Tip | Standart Dolu Tekerlekler |
| Ürün Adı | iyi fiyat paslanmaz çelik 304 naylon tekeri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Adı | Orta görevli kalemler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| İsim | 125mm Siyah Kauçuk Üçgen Merdiven Silindirli Tramvay Tekerleği Silindirli Rulman, El Kamyonu İçin Ağ |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125 /160 mm |
| Tekerlek Genişliği | 34 /40 |
| Yükleme | Makaralı yatak |
| Delik Boyutu | 20 mm |
| Adı | Endüstriyel Çelik Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139 mm (100 mm tekerlek) / 170 mm (125 mm tekerlek) / 193 mm (150 mm tekerlek) |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Diğer |
| Malzeme | Poliüretan |
| Model numarası | Lron Core PU tekerleği |
| Ürün Adı | Endüstriyel Naylon Küçük Tekerlekler – Süper Yüksek Yüklü İkiz ve Üniversal Araba Tekerleri |
|---|---|
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Boyut | 100 / 125mm |
| Yük Kapasitesi | Teker başına 800 / 1200 kg |