| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ιατρικός τροχός 5″ Λευκός & Γκρι PP – Φιλικός προς το δάπεδο τροχός Νοσοκομείου |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο (σελ.) |
| Μέγεθος | 5″ (≈ 125 mm) |
| Τύπος | Στροφέας |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός πολυπροπυλενίου 2″ βαρέως τύπου - Μικρός τροχός βιομηχανικής κινητικότητας υψ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2" (50 mm) |
| Τροχό | πολυπροπυλένιο, |
| Πλάτος πέλματος | 28 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βιομηχανικοί αφαιρούμενοι τροχοί τροχού με σπείρωμα μεσαίου βαρέως τύπου TPR – Ομαλή και φιλική προς |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Διάμετρος τροχού | 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
|---|---|
| Τροχό | Υψηλής τεχνολογίας performance TPR, καουτσούκ |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων ανοξείδωτου |
| Χωρητικότητα φορτίου | 150-300 κιλά |
| Ρουλεμάν | διπλό ρουλεμάν από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τυποποιημένες στερεές ρόδες |
| Όνομα προϊόντος | καλή τιμή από ανοξείδωτο ατσάλι 304 νάιλον τροχίσκος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Ονομασία | Μεσαίας ισχύος κάστορες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 92 × 65 χιλιοστά |
| Ονομασία | Τροχός τριγωνικός από μαύρο καουτσούκ 125mm για καρότσι σκαλοπατιών με ρουλεμάν, τροχός βαρέως τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125 / 160 χιλ. |
| πλάτος τροχού | 34 / 40 |
| Κουρέματα | Ρολίστικα ρουλεμάν |
| Μέγεθος οπής | 20 mm |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχούς στροφής από χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139 mm (100 mm τροχός) / 170 mm (125 mm τροχός) / 193 mm (150 mm τροχός) |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Αλλος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Αριθμό μοντέλου | Lron Core Pu Wheel |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί νάιλον τροχίσκου – διπλοί τροχοί υψηλού φορτίου και γενικοί τροχοί τρόλεϊ |
|---|---|
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Μέγεθος | 100 / 125 χλστ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 800 / 1200 κιλά ανά τροχιστή |