| Tworzywo | Stal nierdzewna, guma termoplastyczna |
|---|---|
| Numer modelu | Koło E12 SUS304 TPR |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Kółko E12 SUS304 TPR |
| Średnica koła | 2 cale / 50 mm |
| Nazwa | Gwintowane koła kółka łodygi |
|---|---|
| Typ | Meble Caster (podwójne koło) |
| Instalacja | Łodyga chwytania (11 × 22 mm) |
| Hamulec | Zintegrowane całkowitą (koło + obrotowe) |
| Materiał kół | TPR + nylon |
| Nazwa | Nylonowe kółko samonastawne z łożyskiem wałeczkowym do średnich obciążeń – odporne na zużycie, płask |
|---|---|
| Rozmiar koła | 2,5 cala / 63 mm |
| Średnica otworu na śrubę | 13 mm |
| Obrzeże | Nylonowa obręcz |
| Łożysko | Łożyska wałeczkowe |
| Nazwa | 150 mm silniki ciężkoodporne |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| nazwisko | Różce z bliźniakami |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 25*2 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedynczej kuli |
| Wysokość ładunku | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| nazwisko | Średnie służby |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 92 × 65 mm |
| Nazwa | Wyroby medyczne |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Typ mocowania | Gwintowany trzpień z hamulcem całkowitym, otworem na śrubę, płytą górną... |
| Nazwa produktu | 2-calowe obrotowe kółko TPR z podwójnym kołem – trwałe, podwójne kółko do wózka zapewniające płynną |
|---|---|
| Rozmiar | 50/75 mm |
| Materiał obudowy | Stal z cynkiem |
| Tworzywo | TPR (guma termoplastyczna) |
| Szerokość bieżnika | 18/25 mm |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe, wytrzymałe nylonowe kółko 8-calowe |
|---|---|
| Średnica | 8 cali (200 mm) |
| Dostosowywanie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 200 mm |
| Kolor koła | Biały/Szary/Błękitny |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |