| Nazwa | Kółko nylonowe ze stali nierdzewnej o średnicy 35 mm – Wózek pasteryzujący o szerokości 50 mm Obroto |
|---|---|
| Ładowność | 100kg |
| Średnica koła | 50 mm |
| Materiał kół | Nylon |
| Rdzeń koła | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | 2,5 -calowy biały cichy kółko z bliźniakiem z górną płytą i pojedynczym hamulcem |
|---|---|
| Średnica koła | 65 mm |
| Szerokość koła | 44,5 mm |
| Całkowita wysokość | 78,5 mm |
| Rodzaj montażu | Gwintowany łodyga/płyta z całkowitym hamulcem |
| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, czerwone kółka z PU do wózka |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Poliuretan (PU) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Koła do wózka o dużej wytrzymałości 4/5/6/8 cala – kółka obrotowe z gumy i stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Koło gumowe z rdzeniem aluminiowym |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Wstrząsające koła kół |
|---|---|
| Model | 60/75 / 100 /120 |
| Wysokość podstawy (mm) | 18/22/27/30 |
| Wysokość podkładki (mm) | 5/7 / 8/10 |
| Grubość podstawy stalowej (mm) | 10 / 18/28/40 |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 37,5 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Średnica koła | 50 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 65 × 94 mm |
| Rozstaw otworów | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 65 × 94 mm |
| Rozstaw otworów | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Średnica koła | 3″ / 4″ / 5″ |
|---|---|
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe lub równoważne łożysko precyzyjne |
| Materiał kół | TPR |
| Kolor | Zwykle odcienie szarości lub neutralne |
| Aplikacje | Wózki, wózki, sprzęt mobilny, do użytku w przemyśle lekkim lub instytucjonalnym |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |