| Nazwa | 5-calowe przemysłowe kółko skrętne M12 z podwójnym kołem – koło TPR z rdzeniem PP |
|---|---|
| Średnica koła | 125 mm (dostępne są koła o średnicy 75 mm i 100 mm) |
| Szerokość bieżnika | 25*2 mm |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 155 mm |
| Nazwa | Kółka przemysłowe PP/TPR 3/4/5/6/8 cali |
|---|---|
| Średnica koła | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Materiał kół | Polipropylen (PP) / Guma termoplastyczna (TPR) |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Ładowność | 50–180 kg |
| Nazwa | Kółka meblowe |
|---|---|
| Tworzywo | Trwałe budownictwo PP i PU |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Pojemność ładowania | Obsługuje 35 kg lub 65 kg |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Nazwa produktu | Kółka obrotowe z PP (1,5″–5″) |
|---|---|
| Materiał kół | Polipropylen (pp) |
| Materiał wspornika | stal |
| Typ montażu | Mocowanie górnej płyty |
| Średnica koła | 1,5″ / 2″ / 2,5″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Nazwa produktu | Europejskie kółka obrotowe 4″ i 5″ – 200–250 kg Podwójne łożysko kulkowe, średnio ciężkie, do wyposa |
|---|---|
| Rozmiar | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Tworzywo | Bardzo twardy poliuretan, polipropylen |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Polipropylen, guma termoplastyczna |
| Gwarancja | nie płynny |
| Średnica koła | 6 "(150 mm) |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | Polipropylen, poliuretan, stal |
| Gwarancja | nie płynny |
| Nazwa produktu | 6 -calowy hamulec boczny ciężki pu castor |
| nazwisko | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Rodzaj | Caster płyty (obrotowy i sztywny) |
| Średnica koła | 75 mm (3 ″) |
| Szerokość bieżnika | 27 mm |
| materiał koła | Poliuretan (PU) |
| nazwisko | Koła z kołków kulkowych z poliuretanu |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 34 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 139 mm (koło 100 mm) / 170 mm (koło 125 mm) |
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
|---|---|
| nazwisko | Kółka meblowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie dostępne |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |