| Nazwa | Kółka meblowe |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | nie płynny |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Nazwa produktu | Plastikowe kółko medyczne z jarzmem |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Typ mocowania | Gwintowany łodyg z całkowitym hamulcem |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan, stal |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Industrial Pu obrotowe średnie kółka ciężkie |
| Nazwa produktu | Przemysłowe obrotowe kółka z gumy piankowej o dużej wytrzymałości z hamulcem – rozmiary od 3″ do 8″, |
|---|---|
| Średnica koła | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Tworzywo | Guma |
| Szerokość koła | 50mm |
| Rozmiar talerza | 115*76mm |
| Nazwa | Nowe kółka z PP z trzpieniem gwintowanym – kółka do lekkich mebli |
|---|---|
| Typ | Łodyga/płyta (hamulec/obrotowy/stały) |
| Materiał kół | Polipropylencja |
| Średnica koła | 3/4/5 cala |
| Wysokość ładunku | 105/127/154 mm |
| Nazwa | Kółko nylonowe ze stali nierdzewnej o średnicy 35 mm – Wózek pasteryzujący o szerokości 50 mm Obroto |
|---|---|
| Ładowność | 100kg |
| Średnica koła | 50 mm |
| Materiał kół | Nylon |
| Rdzeń koła | Lane żelazo |
| nazwisko | Przemysłowe koła z stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 139 mm (koło 100 mm) / 170 mm (koło 125 mm) / 193 mm (koło 150 mm) |
| nazwisko | Różce z bliźniakami |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 25*2 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedynczej kuli |
| Wysokość ładunku | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| nazwisko | Kółka do średnich obciążeń |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 92 × 65 mm |
| Nazwa | Koła kołowe TPR |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elastyczna guma termoplastyczna (TPR) Wszechprzeplastyczne kółka medyczne |
| Średnica koła | 100 mm/125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |