| Materiał kół | Polipropylen (PP) i guma termoplastyczna (TPR) |
|---|---|
| Typowy rozmiar koła | 5″ (≈ 125 mm) |
| Dostosowywanie | OEM/ODM |
| Typ łożyska | Pojedyncze łożysko kulkowe z osłonami gwintu |
| Pojemność ładowania | 70-120 kg |
| Nazwa produktu | 4/5/6/8-calowe przemysłowe kółko obrotowe ze stali nierdzewnej 304 z PP |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen (PP) |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar płyty (mm) | 115*100 |
| Materiał wspornika | Stal nierdzewna 304 304 |
| Nazwa produktu | Chowane kółka poziomujące z regulacją wysokości. Nylonowe kółko obrotowe stołu warsztatowego z stopk |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen |
| Gwarancja | Brak gwarancji |
| Ładowność | 65-110 kg |
| Średnica koła | 50 mm |
| nazwisko | Czerwone kółki rycynowe |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Nazwa | Przemysłowe kółka do wózków z kołami i łożyskami kulkowymi TPR – rozwiązanie mobilne montowane na pł |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Materiał kół | Bieżnik gumy termoplastycznej (TPR) rdzeń polipropylenowy |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 37,5 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Nazwa produktu | Twin Wheel Caster |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125 mm |
| Szerokość pojedynczego koła | 20 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Typ mocowania | Gwintowany łodyg z całkowitym hamulcem |
| nazwisko | uniwersalne kółka skrętne |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Nazwa produktu | 5-calowe, obrotowe kółko medyczne z PP w kolorze biało-szarym – koło przystosowane do zastosowań w s |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen (pp) |
| Rozmiar | 5″ (≈ 125 mm) |
| Typ | Obracać |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Materiał | Elastyczna guma termoplastyczna (płaska) |
|---|---|
| Rozmiar płyty | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| nazwisko | Kuśnicy z gumy termoplastycznej |
| Materiał bieżnika | Nylon o wysokiej temperaturze |
| Odstępy od otworu płytowego | 82 × 76,5 mm / 107,5 × 102 mm |