| Productnaam | 4/5/6/8 inch zware industriële PP-zwenkwielen – duurzame mobiliteitsoplossing van polypropyleen |
|---|---|
| Wielmaat | 4''5''6''8'' |
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Laadvermogen | 260 kg / 320 kg / 380 kg / 460 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Naam | 3 inch draaibare rubberen industriële zwenkwielen – zwaar en soepel rollend |
|---|---|
| Finish | Gezel |
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Naam | 1,5 inch nylon meubelwielen voor zware lasten – zwart stalen afdekkast en kastzwenkwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon en staal, nylon en staal |
| Type | meubilairgietmachine |
| Verpakking | nylon en staal, nylon en staal |
| Loopvlakbreedte | 36,5 mm |
| Naam | 2 inch lichtgewicht gietijzeren zwenkwielen - kleine zware karwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | Staal, thermoplastisch rubber |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Finish | Zink-geplateerd |
| Toepasselijk milieu | Industrieel gebruik |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| HANDELSWIJZE | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Draaiwijdte | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (in diameter) |
| Productnaam | Middelzware PU-zwenkwielen 4"/5"/6"| 200–300 kg belasting | Zwenkwielen met dubbele k |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 100/125/150 mm |
| Wielkleur | groente |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Wieldiameter | 5" 6" 8"10'' |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Materiaal | Glasvezelnylon |
|---|---|
| Modelnummer | SY-13 |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Zware 304 roestvrijstalen glasvezel nylon zwenkwiel op hoge temperatuur |
| Wieldiameter | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Productnaam | Zware wielcaster |
|---|---|
| Type | Draaien |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Productnaam | Zware zwarte nylon starre zwenkwielen voor industriële machines – maten 2,5″ en 3″ met een draagverm |
|---|---|
| Maat | 2,5″ / 3″ |
| Type | Platenrollers |
| Materiaal | Nylon |
| Handelswijze | Doppelballagers |