| Materiaal | Thermoplastisch Rubber |
|---|---|
| Modelnummer | SY-12 |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd 304 roestvrij staal zwart TPR zwenkwiel |
| Wieldiameter | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Productnaam | 8 inch zware industriële auto-autofabriek veerbelast schokabsorberend rubberen zwenkwiel met ijzeren |
|---|---|
| materiaal | Rubber |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 159 × 114 mm |
| Productnaam | 6 inch zwaar uitgevoerd AGV schokabsorberend zwenkwiel - PU industriële zwenkwiel met aluminium kern |
|---|---|
| materiaal | PU-wiel met aluminium kern |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Productnaam | Dubbel kogellager 100 mm Japanse zware stalen velg Elastisch rubberen zwenkwiel |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 100/130/150/200mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde industriële trolleywagenfabriek Veerbelaste schokabsorberende PU-wielen |
|---|---|
| Materiaal | Gegoten PU en gietijzer |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 125/150/200 mm |
| Naam | Zwaar uitgevoerde trolleyzwenkwielen 4/5/6/8 inch – rubberen en stalen zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Rubber |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware nylon zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 146/164/191/240 mm |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware TPR zwenkwielen – industriële mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Werkstoffen van het loopvlak | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Wieldiameter | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Industriële staalrolhellen zware polyurethaanrolhellen schokdemper |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Zwaar uitgevoerde 5/6/8/10 inch industriële PU-zwenkwielen – oplossing voor mobiliteit bij hoge bela |
|---|---|
| materiaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Wieldiameter | 5" 6" 8"10'' |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |