| Wielmaat | 4 IN / 5 IN / 6 IN / 8 IN |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Laadvermogen | 260 kg / 320 kg / 380 kg / 460 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Montagetype | Bovenplaat draaibaar / vast / optionele rem |
| Materiaal | Roestvrij staal, PA |
|---|---|
| Modelnummer | SY-16 |
| Productnaam | Ultrazwaar 304 roestvrijstalen PA-wiel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 5''6'' 8''10''12'' |
| Productnaam | Zware wielcaster |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Productnaam | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Zwaar uitgevoerde zwenk- en stijve roestvrijstalen zwenkwielen – Industriële mobil |
|---|---|
| Type | Draaibaar / stijf / rem |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde 304 roestvrijstalen zwenkwielen van zwart rubber – maten 4″ / 5″ / 6″ / 8″ met een |
|---|---|
| materiaal | Rubber |
| Beugelmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Type | Draaien |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Productnaam | Heavy Duty Polyurethane Wheel Caster Aluminium Core PU & 304 roestvrijstalen beugel |
|---|---|
| materiaal | Gegoten polyurethaan, 304 roestvrij staal |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4"/5"/6"/8" |
| Handelswijze | Dubbele kogellagers |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Naam | 6 inch industriële materiaalkarren zwenkwielen – robuuste zwenk- en vaste mobiliteitswielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Wielmateriaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | GD40/60/80/100 Zwenkwiel |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Sollicitatie | Voedsel en dranken, detailhandel, restaurants, machines |
| Bordformaat | 73 x 73 inch |
| Productnaam | GD40/60/80/100 Zwenkwiel |
|---|---|
| Materiaal | PA6 (kern), TPR (loopvlak), metaal (behuising) |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Plaatgrootte | 73 x 73 inch |