| Wieldiameter | 6 inch (150 mm) |
|---|---|
| Laadvermogen | 300 kg per zwenkwiel |
| Wielmateriaal | Hoogtemperatuurnylon |
| Beugelmateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Lagertype | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Productnaam | 3 inch draaibaar nivelleerwiel – verstelbare universele zwenkwiel voor werkbank en uitrusting |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 75 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | 100/300/500KG |
| Naam | 5 inch industriële M12 schroeftype zwenkwiel met dubbele wielen – TPR-wiel met PP-kern |
|---|---|
| Wieldiameter | 125 mm (wielen met een diameter van 75 mm en 100 mm zijn beschikbaar) |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Handelswijze | Kogellager |
| Laadhoogte | 155 mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Wiel | Vierwiel |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen, zijpedaalrem |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd draaibaar zwenkwiel – oplossing voor industriële mobiliteit |
|---|---|
| Diameter | 5" 6" 8" |
| Wiel breedte | 50 mm |
| Laadvermogen | 400-640 kg |
| Plaatgrootte | 140x110mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde, slagvaste 304 roestvrijstalen zwenkwielen – Industriële karren met nylon wielen |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Beugelmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Naam | Ruiten van roestvrij staal |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 / 125 / 150 / 200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 100 × 110 mm |
| Naam | op zwaar werk berekende bevers |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Productnaam | Zware industriële zwenkwielen – meerdere maten, belasting 120–400 kg |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Wielmateriaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wielbreedte | 37 mm |