| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται φρένο, πλευρικό φρένο πεντάλ |
| Αριθμό μοντέλου | SY-11 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | 304 ανοξείδωτο ατσάλι κόκκινο PU τροχίσκο |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί Super Heavy Duty με PU σε Χυτοσίδηρο – Μεγέθη 8″ / 10″ / 12″, Χωρητικότητα 2000 |
|---|---|
| Διάμετρος | 8″ / 10″ / 12″ |
| Πλάτος τροχού | 75 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού | 203/254/305 χλστ |
| Τροχόσπιτο | Πορτοκάλι |
| Ονομα | Ανθεκτικός τροχός PU με βαριά φόρτωση – Βιομηχανική περιστροφή και επιλογές φρένων 4 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Τροχό | Πυρηνικό πέλμα + πυρήνας PP |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Τροχός από καουτσούκ με πυρήνα αλουμινίου |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Πράσινοι τροχοί PU τροχίσκων 4 / 5 / 6 ιντσών βαρέως τύπου |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Μέγεθος της επάνω πλάκας | 115×100 χλστ |
| Διάσταση οπών | 92×76 mm/85×73 mm |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος Πτυσσόμενοι τροχοί ισοπέδωσης Περιστρεφόμενος τροχός εργασίας με νάιλον τροχός περι |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Εγγύηση | Χωρίς εγγύηση |
| Χωρητικότητα φορτίου | 65-110 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 50 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Μέγεθος πιάτου | 115 × 100 mm |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί γενικής χρήσης βαρέως τύπου υψηλού φορτίου με απορρόφηση κραδασμών |
|---|---|
| Διάμετρος | 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 125/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |