| Όνομα προϊόντος | Extra Heavy Duty Ροδάκια 12 ιντσών Ανθεκτικά στους κραδασμούς Υψηλή χωρητικότητα φορτίου |
|---|---|
| Διάμετρος | 12 ίντσας |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 305 χιλιοστά |
| Τροχόσπιτο | Πορτοκάλι |
| Ονομα | Βιομηχανικοί αφαιρούμενοι τροχοί τροχού με σπείρωμα μεσαίου βαρέως τύπου TPR – Ομαλή και φιλική προς |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικό PU περιστρεφόμενο μέσο βαρέως τροχούς βαρέως τύπου |
| Μέγεθος τροχού | 100mm / 125mm / 150mm |
|---|---|
| Τροχό | Πυρήνας από χάλυβα με πέλμα PU υψηλής ποιότητας |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 200–300 kg ανά τροχό |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Πλάτος τροχού | 4 ίντσες: 100×37 χιλιοστά 5 ίντσες: 125×37 χιλιοστά 6 ίντσες: 150×37 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός από ανοξείδωτο ατσάλι 304 2,5 ιντσών με βαρύ φορτίο - Ροδάκια PA Nylon Wheel |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2.5" (65mm) |
| Τροχό | PU |
| Πλάτος πέλματος | 1-1/4 "(32mm) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | GD150F (τύπος τοποθέτησης πλάκας) |
|---|---|
| Ρυθμιζόμενο ύψος | 120+12 mm |
| Πλάτος τροχού | 56 χιλ. (Εξαιρετικά φαρδύ για σταθερότητα) |
| Διάμετρος άξονα | 3,5 ΙΝΤΣΕΣ |
| Διάσταση οπών | 70*70 χλστ |
| Ονομασία | Τροχοί από ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Μέγεθος της πλάκας | 135*110 ίντσες |
| Υλικό πέλματος | Υψηλής θερμοκρασίας Νάιλον |
| Απόσταση τρύπας πλάκας | 107.5 × 102 mm / 82 × 76,5 mm |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
|---|---|
| Τύπος | Αλλος |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός από καουτσούκ βαρέως τύπου 4 ιντσών με σιδερένιο πυρήνα, με επάνω πλάκα και φ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Διάσταση οπών | 91,2/77,5*75,5/67 χλστ |
| Φινίρισμα | Γαλβανισμένο |
| Ονομα | Τροχοί βαρέων βιομηχανικών τροχών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |