| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ράδιο περιστροφής | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενοι τροχοί από νάιλον βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Νάιλον |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Υλικό βραχίονα | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ονομασία του προϊόντος | Τρόλεϊ καστορικών τροχών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM / ODM |
| Υλικά τροχιάς | TPR |
| Τρίχωμα | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί 2 τόννων (2000 kg) Super Heavy Duty Industrial Caster – Υψηλού φορτίου PU/Metal |
|---|---|
| Διάμετρος | 12 ίντσας |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Πλάτος τροχού | 75 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού | 305 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί περιστρεφόμενοι αφρώδες ελαστικό τροχίσκοι βαρέως τύπου με φρένο – μεγέθη 3″ έως 8″, χω |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Μέγεθος πιάτου | 115*76 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί νάιλον τροχοί βαρέως τύπου με βραχίονα από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος | 35 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 25 χλστ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| υλικό | Χυτό νάυλον |
| Όνομα προϊόντος | Super Heavy Duty Industrial Caster Wheel – OEM Factory κατασκευασμένο για μέγιστο χειρισμό φορτίου |
|---|---|
| Διάμετρος | 8" |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 450 κιλά |
| Κέντρα οπών πλάκας | 91.2/77.5*75.5/67 mm |
| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια πέλματος από πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM / ODM |
| Υλικά τροχιάς | PP |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάνια |
| Διάμετρος τροχού | 2.5" (65mm) |
|---|---|
| Τροχό | PU |
| Όνομα προϊόντος | Ρόδα από νάιλον από ανοξείδωτο χάλυβα 2,5 ιντσών 65 mm PA |
| Πλάτος πέλματος | 1-1/4 "(32mm) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |