| Ονομα | Γκρι 2 / 3 / 4 ιντσών Silent TPR Caster Τροχοί Περιστρεφόμενοι τροχοί ασφάλισης πάνω πλάκας για καρό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Πλάτος πέλματος | 18/25 χλστ |
| Ρουλεμάν | Πεδιάδα |
| Υψόμετρο φορτίου | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Ονομα | Τροχοί 4 ιντσών περιστρεφόμενοι κόκκινοι τροχοί PU τροχίσκου με φρένο – Ροδάκια επίπλων πάγκου εργασ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 χλστ |
| Τροχό | Πυρηνικό πέλμα + πυρήνας PP |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Νέοι τροχοί PP με στέλεχος νήματος – Τροχός τροχού ελαφρού τύπου επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5 ίντσας (75 mm/ 100 mm / 125 mm) |
| Υψόμετρο φορτίου | 105/127/154 χλστ |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί 3 / 4 / 5 ιντσών με διπλό ρουλεμάν με ρουλεμάν - Πλαστικοί τροχοί επίπλων γεν |
|---|---|
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τροχό | Χάλυβας, PVC, PVC |
| Μέγεθος πιάτου | 92×65 χλστ |
| Διάσταση οπών | 75,5 x 44,5 χλστ |
| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός τροχού PP/TPR 3-5 ιντσών με επάνω πλάκα και φρένο για βιομηχανικά καρότσια |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Χείλος | Πλαστικό πλαίσιο |
| Τροχό | PP |
| Ονομα | Βιομηχανικός τροχός PU γενικής χρήσης 4 ιντσών για μηχανήματα κατασκευής τροφίμων |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Τροχό | Πυρηνικό πέλμα + πυρήνας PP |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Μεσαίου τύπου ρουλεμάν από νάιλον τροχός τροχού – 80kg Ανθεκτικό στη φθορά Flat Free Castor |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 2,5 ίντσες / 63 χλστ |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | 13 χιλιοστά |
| Χείλος | Νάιλον Χείλος |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν κυλίνδρων |
| Ονομα | Διαφανής περιστρεφόμενος τροχός τροχού PU 5 ιντσών 5 ιντσών – Universal τροχός τρόλεϊ πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125MM |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Στυλ | Στροφέας |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί πολυουρεθάνης 4 / 5 / 6 ιντσών μεσαίου τύπου με πλαϊνό φρένο – Πλαϊνοί τροχοί |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική, υψηλή χωρητικότητα φορτίου |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6 ίντσες |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τρόλεϊ μεσαίου τύπου 3‑5″ PP/TPR Περιστρεφόμενος τροχός με φρένο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος | ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ, Είδη, εργαλεία, τοποθέτηση |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |