| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ονομασία | ρόδες τροχίσκων πολυουρεθάνιου με τα ρουλεμάν |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 34 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139 mm (100 mm τροχός) / 170 mm (125 mm τροχός) |
| Ονομασία | Μεσαίας ισχύος κάστορες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 92 × 65 χιλιοστά |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχούς στροφής από χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139 mm (100 mm τροχός) / 170 mm (125 mm τροχός) / 193 mm (150 mm τροχός) |
| Ονομασία | Βιομηχανικός άκαμπτος τροχίσκος |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 92 × 65 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός κυψελών από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Στυλ | Στρογγυλο |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομα | Στρογγυλός τροχός τροχού PU Κόκκινο στυλ Κορέας – Περιστρεφόμενος τροχός πάχους πλάκας 3,5 mm με περ |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Μέγεθος πιάτου | 92×65 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 100 χλστ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 130 kg |
| Ονομα | Τροχοί από διαφανή κρυστάλλινο PU 2 ιντσών με φρένο – Τροχοί επίπλων με βάση χρωμίου |
|---|---|
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 30 κιλά |
| Μέγεθος πιάτου | 42*42mm |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός από καουτσούκ βαρέως τύπου 4 ιντσών με σιδερένιο πυρήνα, με επάνω πλάκα και φ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Διάσταση οπών | 91,2/77,5*75,5/67 χλστ |
| Φινίρισμα | Γαλβανισμένο |
| Ονομα | Μεσαίου τύπου 3 / 4 / 5 ιντσών Κόκκινοι τροχοί PVC γενικής χρήσης με ενιαίο ρουλεμάν |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Στήριξη της κορυφής της πλάκας |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125MM |
| Τροχό | PVC |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |