| Nazwa | Gwintowane koła kółka łodygi |
|---|---|
| Typ | Meble Caster (podwójne koło) |
| Instalacja | Łodyga chwytania (11 × 22 mm) |
| Hamulec | Zintegrowane całkowitą (koło + obrotowe) |
| Materiał kół | TPR + nylon |
| nazwisko | uniwersalne kółka skrętne |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Nazwa produktu | 2-calowe, lekkie, czarne kółko obrotowe z PU |
|---|---|
| Tworzywo | PU (POLIURETAN) |
| Rozmiar | 2″ (50 mm) |
| Łożysko | Łożysko zwykłe/tulejowe |
| Materiał wspornika | plastikowy |
| Nazwa | 3 cali gumowe koła |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie płynny |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Nazwa produktu | Kółka obrotowe z PP (1,5″–5″) |
|---|---|
| Materiał kół | Polipropylen (pp) |
| Materiał wspornika | stal |
| Typ montażu | Mocowanie górnej płyty |
| Średnica koła | 1,5″ / 2″ / 2,5″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Nazwa produktu | Kółka obrotowe 3 cale / 75 mm z szarego PP/TPR z hamulcem – Kółka do mebli i urządzeń przemysłowych |
|---|---|
| Rozmiar | 75mm |
| Materiał obudowy | Stal z cynkiem |
| Tworzywo | TPR (guma termoplastyczna) |
| Ładowność | 60/100 kg na kółko |
| Nazwa | 5-calowe, żółte, przezroczyste kółko obrotowe z PU – uniwersalne kółko do wózka z poliuretanu 125 × |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan, stal |
| Średnica koła | 75/100/125MM |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Styl | Obracać |
| Nazwa | Koła obrotowe z kołami |
|---|---|
| Nazwa produktu | 5-calowe gwintowane obrotowe koło pułkownika |
| Średnica koła | 125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko głębokorowkowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Polipropylen, guma termoplastyczna |
| Gwarancja | nie płynny |
| Średnica koła | 6 "(150 mm) |
| Nazwa produktu | 4-calowe, ciche obrotowe kółko medyczne TPR z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Średnica koła | 4 cale (≈ 100 mm) |
| Materiał kół | TPR (guma termoplastyczna) + tworzywo sztuczne |
| Pojemność ładowania | 100 kg |
| Typ łożyska | Łożysko 6202/6203 |