| Nazwa | Nylonowe kółka do mebli o średnicy 1,5 cala – czarna stalowa osłona szafki i kółko do szafy |
|---|---|
| Materiał kół | nylon i stal, nylon i stal |
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Uszczelka | nylon i stal, nylon i stal |
| Szerokość bieżnika | 36,5 mm |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, guma termoplastyczna |
|---|---|
| Numer modelu | Koło E12 SUS304 TPR |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Kółko E12 SUS304 TPR |
| Średnica koła | 2 cale / 50 mm |
| Nazwa | 2/3-calowe lekkie, łatwe w montażu obrotowe kółka – meble ogrodowe i uniwersalne kółka |
|---|---|
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Kolor | Czarne koło |
| Łożysko | łożysko kulkowe (stal łożyskowa) |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Styl projektowania | Tradycyjny |
| Materiał kół | TPU+nylon |
| Średnica koła | 50 mm |
| Nazwa | Kółka obrotowe o średniej wytrzymałości 3/4/5 cali z podwójnym łożyskiem kulkowym – plastikowe, uniw |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Materiał kół | Stal, PCV, PCV |
| Rozmiar talerza | 92×65 mm |
| Rozstaw otworów | 75,5 x 44,5 mm |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | Poliuretan, stal |
| Numer modelu | Ring uchwytu 70 mm |
| Gwarancja | nie płynny |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | PU/PVC |
| Styl projektowania | Współczesny |
| Nazwa produktu | 3 -calowe wytrzymałe meble PU przezroczyste kółki custer |
| Nazwa | 3-calowe kółka z PCV lub PU do mebli przemysłowych i wózków |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Materiał kół | PVC (polichlorek winylu) |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj hamulca | bez hamulca |
| Projekt | Style Industrial |
| Numer modelu | 1 -calowy żelazne meble TPR |
| Nazwa | 4-calowe, obrotowe, czerwone kółka z PU z hamulcem – obciążenie 300 funtów, odporne na zużycie, poli |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm |
| Materiał kół | Pu bieżnik + rdzeń pp |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |