| Nazwa produktu | Kółko obrotowe z gwintowanym trzpieniem |
|---|---|
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 2″ (50 mm) |
| Materiał wspornika | plastikowy |
| Nazwa produktu | Małe kółko obrotowe do dużych obciążeń 2 cale (50 mm) – uniwersalne koło do wózka przemysłowego do d |
|---|---|
| Tworzywo | TPR+Nylon+ABS |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 2″ (50 mm) |
| Nazwa | Przezroczyste kółka obrotowe z PU w stylu europejskim 3″ (75 mm) – gładkie i przyjazne dla podłogi |
|---|---|
| Tworzywo | Przezroczysty poliuretan (PU) |
| Ładowność | 60 kg |
| Typ | Obrotowe/stacjonarne |
| Redukcja hałasu | Ciche/bez hałaśliwych |
| Tworzywo | Poliuretan, stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca w zestawie, hamulec z pedałem bocznym |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Tworzywo | Poliuretan |
|---|---|
| Numer modelu | SY-6 |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca w zestawie, hamulec z pedałem bocznym |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 3/4/5" |
| Nazwa produktu | Podwójne łożysko kulkowe z polipropylenu 200-250 kg Nośność Koła wózka przemysłowego |
|---|---|
| Rozmiar | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Typ | Kółka do talerzy |
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar talerza | 105 × 80 mm |
| Nazwa produktu | 4-calowy / 5-calowy (100 mm / 125 mm) krętlik o średniej wytrzymałości w stylu europejskim z kółkiem |
|---|---|
| Rozmiar | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Kauczuk termoplastyczny i polipropylen |
| Nazwa produktu | Europejskie kółka przemysłowe o dużej wytrzymałości 4″ / 5″ / 6″ / 8″ – koła do transportu przemysło |
|---|---|
| Rozmiar | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Tworzywo | Nylon |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | 1 lata |
| Orzecznictwo | ISO Rosh CE |
| Tworzywo | nylon |
| Rozmiar płyty | 38*38 mm |
|---|---|
| Średnica koła | 50 mm |
| Rozmiar płyty obrotowej | 38*38mm |
| Pojemność ładunkowa | 66 funtów |
| Typ płyty | Obracać |