| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Type | Meubelrol (tweewieler) |
| Installatie | Grijpring Stem (11 × 22 mm) |
| REM | Geïntegreerde totale vergrendeling (wiel + draaiend) |
| Wielmateriaal | TPR + Nylon |
| Naam | universele gietmachinewielen |
|---|---|
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Ruitengrootte | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Loopvlakbreedte | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Laadhoogte | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Productnaam | 2-inch lichtgewicht zwart PU-zwenkwiel |
|---|---|
| Materiaal | PU (POLYURETHAAN) |
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Handelswijze | Normaal/glijlager |
| Beugelmateriaal | plastic |
| Naam | 3 inch rubberen rolwielen |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Productnaam | PP zwenkwielen (1,5″–5″) |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Beugelmateriaal | staal |
| Montagetype | Bovenste plaatbevestiging |
| Wieldiameter | 1,5″ / 2″ / 2,5″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Productnaam | 3 inch / 75 mm grijze PP/TPR zwenkwielen met rem – zwenkwielen voor meubels en industriële mobilitei |
|---|---|
| Maat | 75 mm |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Laadvermogen | 60/100 kg per zwenkwiel |
| Naam | 5 inch geel transparant PU zwenkwiel - 125 x 32 mm polyurethaan universele trolley zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan, staal |
| Wieldiameter | 75/100/125MM |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Stijl | Draaien |
| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Productnaam | 5 inch gedraaide stengel draaiend medisch rolwiel |
| Wieldiameter | 125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Diep groeflager |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polypropyleen, thermoplastisch rubber |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 6 "(150 mm) |
| Productnaam | 4 inch kunststof TPR stil zwenkwiel voor medische doeleinden |
|---|---|
| Wieldiameter | 4 inch (≈ 100 mm) |
| Wielmateriaal | TPR (thermoplastisch rubber) + kunststof |
| Laadvermogen | 100 kg |
| Lagertype | 6202/6203 lager |