| Ονομασία | Τροχοί από ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Μέγεθος της πλάκας | 135*110 ίντσες |
| Υλικό πέλματος | Υψηλής θερμοκρασίας Νάιλον |
| Απόσταση τρύπας πλάκας | 107.5 × 102 mm / 82 × 76,5 mm |
| Ονομασία | βαρέων καθηκόντων κάστορες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200mm |
| Πλάτος βήματος | 50 χιλιοστά |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια πέλματος από πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM / ODM |
| Υλικά τροχιάς | PP |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάνια |
| Όνομα προϊόντος | Ευρωπαϊκοί περιστρεφόμενοι τροχίσκοι 4″ & 5″ – Διπλό ρουλεμάν 200–250 kg, μεσαίου-βαρέως τύπου γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Υλικό | Εξαιρετικά σκληρή πολυουρεθάνη, Polypropylence |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου 1,5″ & 2″ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1,5″ (≈ 35 mm) / 2″ (≈ 50 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υλικό βραχίονα | Χάλυβας με επεξεργασία επιφάνειας για αντοχή στη διάβρωση |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί τροχού TPR βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών – Λύση βιομηχανικής κινητικότητα |
|---|---|
| Υλικά τροχιάς | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Μικρός περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου 2 ιντσών (50 mm) – Βιομηχανικός τροχός βαρέως φορτίου γεν |
|---|---|
| Υλικό | TPR+Nylon+ABS |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
|---|---|
| Όνομα | 8 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων ίντσας |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Στυλ | Σκληρό & Στρογγυλό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Ονομα | Βιομηχανικοί αφαιρούμενοι τροχοί τροχού με σπείρωμα μεσαίου βαρέως τύπου TPR – Ομαλή και φιλική προς |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |