| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενοι τροχοί από νάιλον βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| υλικό | Νάιλον |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Υλικό βραχίονα | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός βαρέως τύπου τρόλεϊ – TPR Wheel με βραχίονα από ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Τροχό | TPR |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Κέντρα οπών πλάκας | 115*100 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενοι μαύροι ελαστικοί τροχοί βαρέως τύπου 304 από ανοξείδωτο χάλυβα – 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Μ |
|---|---|
| υλικό | Καουτσούκ |
| Υλικό βραχίονα | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος | Στροφέας |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ονομασία | ρόδες τροχίσκων πολυουρεθάνιου με τα ρουλεμάν |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 34 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139 mm (100 mm τροχός) / 170 mm (125 mm τροχός) |
| Όνομα προϊόντος | Ιαπωνική περιστρεφόμενη πλάκα τροχίσκου βαρέως τύπου διπλό ρουλεμάν υψηλής χωρητικότητας 4 ιντσών απ |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Διάμετρος τροχού | 100/130/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | Μαύρος |
| Βάση | πλάκα |
| Ονομασία | βαρέων καθηκόντων κάστορες |
|---|---|
| Ράδιο περιστροφής | 84.5/100/119.5/156 mm |
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος βήματος | 50 χιλιοστά |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βαρέως τύπους τροχούς με πόδια ισοπέδωσης |
|---|---|
| Μοντέλο | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Υψόμετρος βάσης (mm) | 22 / 27 / 30 |
| Ύψος μαξιλαριού (mm) | 5 / 7 / 8 / 10 |
| Δάχος βάσης από χάλυβα (mm) | 10 / 18 / 28 / 40 |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Αλλος |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Αριθμό μοντέλου | Lron Core Pu Wheel |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 58 × 35 mm (νάιλον) |
| Διάμετρος τροχού | 58 χιλιοστά |
| Μέγεθος πλάκας τοποθέτησης | 111 × 80 mm / 111 × 70 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 97 mm |