| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Μεταλλικός περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου M8 με σπείρωμα 62 mm |
|---|---|
| Διάμετρος | 62 χιλιοστά |
| Τροχόσπιτο | Χρυσός, ΑσήμιΧρυσός, Ασήμι |
| Βάση | Στέλεχος με σπείρωμα M8 |
| Τροχό | Μέταλλο / κράμα αλουμινίου |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 5 "6" 8"10" |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Πλάτος τροχού | 50mm |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
|---|---|
| Τύπος | Στροφέας |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός πολυπροπυλενίου 2″ βαρέως τύπου - Μικρός τροχός βιομηχανικής κινητικότητας υψ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2" (50 mm) |
| Τροχό | πολυπροπυλένιο, |
| Πλάτος πέλματος | 28 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Καρότσια βιομηχανικών υλικών 6 ιντσών Τροχοί τροχών – βαρέως τύπου περιστρεφόμενοι και σταθεροί τροχ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Τροχό | Πολυουρεθάνη |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εγγύηση | Αλλος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | νάιλον |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | ρόδα τροχίσκων |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Νέοι τροχοί PP με στέλεχος νήματος – Τροχός τροχού ελαφρού τύπου επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5 ίντσες |
| Υψόμετρο φορτίου | 105/127/154 χλστ |