| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Τροχός από καουτσούκ με πυρήνα αλουμινίου |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί 2 τόννων (2000 kg) Super Heavy Duty Industrial Caster – Υψηλού φορτίου PU/Metal |
|---|---|
| Διάμετρος | 12 ίντσας |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Πλάτος τροχού | 75 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού | 305 χλστ |
| Ονομα | Πράσινοι τροχοί PU τροχίσκων 4 / 5 / 6 ιντσών βαρέως τύπου |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Μέγεθος της επάνω πλάκας | 115×100 χλστ |
| Διάσταση οπών | 92×76 mm/85×73 mm |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικό PU περιστρεφόμενο μέσο βαρέως τροχούς βαρέως τύπου |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Δείγμα | Αποδέχομαι |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 6 "(150 mm) |
| Ονομασία | Τροχός τριγωνικός από μαύρο καουτσούκ 125mm για καρότσι σκαλοπατιών με ρουλεμάν, τροχός βαρέως τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125 / 160 χιλ. |
| πλάτος τροχού | 34 / 40 |
| Κουρέματα | Ρολίστικα ρουλεμάν |
| Μέγεθος οπής | 20 mm |
| Όνομα προϊόντος | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Περιστρεφόμενοι βαρέως τύπου & άκαμπτοι τροχοί από ανοξείδωτο χάλυβα – Τροχοί |
|---|---|
| Τύπος | Περιστρεφόμενο / Άκαμπτο / Φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί Super Heavy Duty με PU σε Χυτοσίδηρο – Μεγέθη 8″ / 10″ / 12″, Χωρητικότητα 2000 |
|---|---|
| Διάμετρος | 8″ / 10″ / 12″ |
| Πλάτος τροχού | 75 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού | 203/254/305 χλστ |
| Τροχόσπιτο | Πορτοκάλι |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Τύπος φρένου του Caster | Περιστρέψτε με φρένο, πλευρικό πεντάλ φρένο, συνολικό φρένο κλειδώματος |
| Όνομα προϊόντος | 6 "Sevel Heavy Duty Pu Castor |