| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος Πτυσσόμενοι τροχοί ισοπέδωσης Περιστρεφόμενος τροχός εργασίας με νάιλον τροχός περι |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Εγγύηση | Χωρίς εγγύηση |
| Χωρητικότητα φορτίου | 65-110 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Ονομασία του προϊόντος | Ρυθμιζόμενα ροδάκια επιπέδου βαρέως τύπου Premium με νάιλον τροχούς για ομαλή μετακίνηση |
|---|---|
| Χρόνος προσαρμογής | 3 δευτερόλεπτα (με μοχλό) |
| Ρόδα Diamete | 50 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά Μηχανήματα, Διαχείριση Υλικών, Ιατρικά |
| Μέγεθος μίσχων | M8*25 mm |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός με ρόδες GD40/60/80/100 |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Εφαρμογή | Τρόφιμα και ποτά, λιανική πώληση, εστιατόρια, μηχανήματα |
| Μέγεθος πλάκας | 73*73 ίντσες |
| Product Name | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Tread Width | 19/24/30/32mm |
| Wheel Diamete | 40/50/62/70mm |
| Application | Food & Beverage, Retail, Restaurants, Machinery |
| Plate Size | 73*73 inches |
| Ονομασία του προϊόντος | Τροχός με ρόδες GD40/60/80/100 |
|---|---|
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Μέγεθος της πλάκας | 73*73 ίντσες |
| Ονομα | Τροχοί απορρόφησης σοκ |
|---|---|
| Μοντέλο | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Υψόμετρος βάσης (mm) | 22 / 27 / 30 |
| Ύψος μαξιλαριού (mm) | 5 / 7 / 8 / 10 |
| Δάχος βάσης από χάλυβα (mm) | 10 / 18 / 28 / 40 |
| Ονομα | Τροχός Medical Caster TPR με σπείρωμα – Αδιάβροχο Nylon Nylon Equipment Caster |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον, χάλυβας, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
| Στέλεχος | συμπαγές στρογγυλό στέλεχος |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος τοποθέτησης | Περιστρεφόμενο στέλεχος δακτυλίου λαβής |
| Ονομα | Βιομηχανικά τροχιά τροχών από χάλυβα Πολυουρεθάνιο τροχούς τροχών βαρέων επιβαρύνσεων |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | GD150F (τύπος τοποθέτησης πλάκας) |
|---|---|
| Ρυθμιζόμενο ύψος | 120+12 mm |
| Πλάτος τροχού | 56 χιλ. (Εξαιρετικά φαρδύ για σταθερότητα) |
| Διάμετρος άξονα | 3,5 ΙΝΤΣΕΣ |
| Διάσταση οπών | 70*70 χλστ |
| Ονομα | Ιατρικά καστορικά τροχιά |
|---|---|
| Τροχό | Πίνακας TPR + πυρήνας PP |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος ρουλεμάν | Ρουλεμάν |