| Όνομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Όνομα προϊόντος | Ιατρικός τροχός πλαστικού ζυγού |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στρώμα με νήματα με συνολικό φρένο |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικό PU περιστρεφόμενο μέσο βαρέως τροχούς βαρέως τύπου |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί περιστρεφόμενοι αφρώδες ελαστικό τροχίσκοι βαρέως τύπου με φρένο – μεγέθη 3″ έως 8″, χω |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Μέγεθος πιάτου | 115*76 χλστ |
| Ονομα | Νέοι τροχοί PP με στέλεχος νήματος – Τροχός τροχού ελαφρού τύπου επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5 ίντσες |
| Υψόμετρο φορτίου | 105/127/154 χλστ |
| Ονομα | Τροχός από νάιλον από ανοξείδωτο χάλυβα 35 mm – Περιστρεφόμενη κάστα καροτσιού παστεριωτή πλάτους 50 |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου | 100 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Τροχό | Νάιλον |
| Πυρήνας ροδών | Χυτοσίδηρος |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχούς στροφής από χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139 mm (100 mm τροχός) / 170 mm (125 mm τροχός) / 193 mm (150 mm τροχός) |
| Ονομασία | Δίδυμοι τροχοφόροι ιμάντες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75mm / 100mm / 125mm |
| Πλάτος βήματος | 25*2 mm |
| Κουρέματα | Κουβάκια με μία σφαίρα |
| Υψόμετρο φορτίου | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Ονομασία | Μεσαίας ισχύος ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 92 × 65 χιλιοστά |
| Όνομα | Ρόδες τροχίσκων Tpr |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ελαστικό θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |