| Ονομα | 5 ιντσών Industrial M12 Screw-Type Dual Wheel Caster – TPR Wheel with PP Core |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125mm (διατίθενται τροχοί διαμέτρου 75mm και 100mm) |
| Πλάτος πέλματος | 25*2 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 155 χιλ. |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τροχού PP/TPR 3 / 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) / Θερμοπλαστικό Καουτσούκ (TPR) |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50–180 κιλά |
| Ονομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Υλικό | Ανθεκτική κατασκευή PP και PU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | Υποστηρίζει 35 kg ή 65 kg |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενοι τροχοί PP (1,5″–5″) |
|---|---|
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (σελ.) |
| Υλικά βραχίονα | ατσάλι |
| Τύπος τοποθέτησης | Κορυφαίο στήριγμα πλάκας |
| Διάμετρος τροχού | 1,5″ / 2″ / 2,5″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Όνομα προϊόντος | Ευρωπαϊκοί περιστρεφόμενοι τροχίσκοι 4″ & 5″ – Διπλό ρουλεμάν 200–250 kg, μεσαίου-βαρέως τύπου γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Υλικό | Εξαιρετικά σκληρή πολυουρεθάνη, Polypropylence |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 6 "(150 mm) |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Όνομα προϊόντος | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Τύπος | Στρογγυλοπίνακα (τροχιαστικό και άκαμπτο) |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm (3 ′′) |
| Πλάτος βήματος | 27 χλστ |
| Υλικό τροχού | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Ονομασία | ρόδες τροχίσκων πολυουρεθάνιου με τα ρουλεμάν |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 34 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139 mm (100 mm τροχός) / 170 mm (125 mm τροχός) |
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
|---|---|
| Ονομασία | τροχίσκοι επίπλων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| εγγύηση | Δεν είναι διαθέσιμο |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |