| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) & Θερμοπλαστικό Καουτσούκ (TPR) |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος τροχού | 5″ (≈ 125 mm) |
| Προσαρμογή | OEM/ODM |
| Τύπος εδράνου | Μονό ρουλεμάν με προστατευτικά νήματος |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 70-120 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών Industrial 304 από ανοξείδωτο χάλυβα PP |
|---|---|
| υλικό | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος πιάτων (χιλ.) | 115*100 |
| Υλικό βραχίονα | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος Πτυσσόμενοι τροχοί ισοπέδωσης Περιστρεφόμενος τροχός εργασίας με νάιλον τροχός περι |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Εγγύηση | Χωρίς εγγύηση |
| Χωρητικότητα φορτίου | 65-110 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Ονομασία | Κόκκινοι Ράβδοι |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Μέγεθος τροχού | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Πλάτος βήματος | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τρόλεϊ με τροχούς TPR & ρουλεμάν – Λύση κινητικότητας που τοποθετείται στην |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | Τροχιά θερμοπλαστικού καουτσούκ (TPR) + πυρήνας πολυπροπυλενίου |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Δίδυμη τροχιά |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Ευρύτητα μονοτροχίου | 20 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στρώμα με νήματα με συνολικό φρένο |
| Ονομασία | καθολικές ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Μέγεθος τροχού | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Πλάτος βήματος | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ιατρικός τροχός 5″ Λευκός & Γκρι PP – Φιλικός προς το δάπεδο τροχός Νοσοκομείου |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο (σελ.) |
| Μέγεθος | 5″ (≈ 125 mm) |
| Τύπος | Στροφέας |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υλικό | Ελαστικό θερμοπλαστικό καουτσούκ (επίπεδο) |
|---|---|
| Μέγεθος της πλάκας | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Ονομασία | Θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι |
| Υλικό πέλματος | Υψηλής θερμοκρασίας Νάιλον |
| Απόσταση τρύπας πλάκας | 82 × 76,5 mm / 107,5 × 102 mm |