| نام | چرخهای چرخدار صنعتی 100 میلیمتری - چرخهای لاستیک گرمانرم نورد روان |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر |
| عرض آج | 37.5 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 139 میلی متر / 170 میلی متر |
| نام | چرخهای چرخدار PU سبز با هسته فولادی سنگین 4/5/6 اینچی |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی اورتان (PU) روی هسته فولادی |
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| اندازه بشقاب بالا | 115×100 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 92×76 میلیمتر/85×73 میلیمتر |
| نام | کاستورهای مبلمان |
|---|---|
| مادی | ساخت و ساز PP و PU با دوام |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| ظرفیت بار | از 35 کیلوگرم یا 65 کیلوگرم پشتیبانی می کند |
| سازگاری سطحی | مناسب برای سطوح مختلف سرپوشیده از جمله چوب سخت ، کاشی و فرش |
| مواد | پلی پروپیلن |
|---|---|
| شماره مدل | A22PPDK100S |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4 '' |
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نام محصول | ریخته گری دستگاه استنلس استیل |
|---|---|
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| بلبرینگ | بلبرینگ ساده فولادی ضد زنگ |
| اندازه | 2 اینچ (50 میلی متر)، 3 اینچ (75 میلی متر) |
| مواد براکت | فولاد ضد زنگ |
| نام | چرخهای چرخشی شفاف PU 3 اینچی (75 میلیمتری) - چرخهای حرکتی صاف و مناسب برای زمین |
|---|---|
| مواد | پلی اورتان شفاف (PU) |
| ظرفیت بار | 60 کیلوگرم |
| تایپ کنید | چرخان/ثابت |
| کاهش نویز | ساکت/بی سر و صدا |
| نام | چرخهای چرخدار صنعتی قابل جابجایی TPR با ساقه رزوهدار متوسط و سنگین – قابلیت حرکت صاف و مناسب بر |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| نام | چرخ چرخ گردان PP/TPR متوسط 3-5 اینچی با صفحه بالا و ترمز برای چرخ دستی های صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 3/4/5 اینچ |
| بلبرینگ | بلبرینگ |
| لبه | رینگ پلاستیکی |
| ماده چرخشی | PP |
| نام | چرخ چرخ صنعتی PU |
|---|---|
| ماده چرخشی | آج پلی اورتان + هسته پلی پروپیلن |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 160 میلی متر |
| عرض آج | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| ارتفاع بار | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 5 اینچ |
| سبک | سفت و محکم ، چرخان و سفت و سخت ، چرخان با ترمز |
| عرض آج | 20/27 (با قطر متفاوت است) |
| جنس تایر | پید |