| Naam | 100 mm industriële middelzware zwenkwielen – soepel rollende thermoplastische rubberen mobiliteitswi |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm / 170 mm |
| Naam | 4/5/6 inch zware stalen kern groene PU zwenkwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Grootte van de bovenste plaat | 115×100 mm |
| Gatafstand | 92×76mm/85×73mm |
| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Materiaal | Duurzame PP- en PU -constructie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | Ondersteunt 35 kg of 65 kg |
| Oppervlakte -compatibiliteit | Geschikt voor verschillende binnenoppervlakken, waaronder hardhout, tegel en tapijt |
| Materiaal | Polypropyleen |
|---|---|
| Modelnummer | A22PPDK100S |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4 '' |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Productnaam | Roestvrijstalen apparaatwielen |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Roestvrij stalen glijlager |
| Maat | 2″ (50 mm), 3″ (75 mm) |
| Beugelmateriaal | Roestvrij staal |
| Naam | Europese stijl 3″ (75 mm) transparante PU-zwenkwielen – soepele en vloervriendelijke mobiliteitswiel |
|---|---|
| Materiaal | Transparant polyurethaan (PU) |
| Laadvermogen | 60 kg |
| Type | Draaibaar/stationêr |
| Ruisonderdrukking | Stil/ruisloos |
| Naam | Middelzware TPR industriële verwijderbare zwenkwielen met schroefdraad – soepele en vloervriendelijk |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Naam | Middelzwaar 3-5 inch PP/TPR zwenkwiel met bovenplaat en rem voor industriële trolleys |
|---|---|
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Handelswijze | Kogellager |
| Rand | Plastic Rand |
| Wielmateriaal | PP |
| Naam | Industriële PU-rolwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan loopvlak + polypropyleen kern |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 mm |
| Loopvlakbreedte | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Laadhoogte | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 5 duim |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Loopvlakbreedte | 20/27 ( varieert naar diameter) |
| Materiaal van banden | PU |