| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί μεσαίας αντοχής 100 mm – Θερμοπλαστικοί ελαστικοί τροχοί ομαλής κύλισης |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139mm / 170mm |
| Ονομα | Πράσινοι τροχοί PU τροχίσκων 4 / 5 / 6 ιντσών βαρέως τύπου |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Μέγεθος της επάνω πλάκας | 115×100 χλστ |
| Διάσταση οπών | 92×76 mm/85×73 mm |
| Ονομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Υλικό | Ανθεκτική κατασκευή PP και PU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | Υποστηρίζει 35 kg ή 65 kg |
| Συμβατότητα επιφάνειας | Κατάλληλο για διάφορες εσωτερικές επιφάνειες, όπως σκληρό ξύλο, κεραμίδια και χαλί |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | A22PPDK100S |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4 '' |
| Πλάτος πέλματος | 32mm |
| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια συσκευών από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Απλό ρουλεμάν από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm), 3″ (75 mm) |
| Υλικό βραχίονα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ονομα | Ευρωπαϊκό στυλ 3" (75 χλστ.) Διαφανείς περιστρεφόμενοι τροχοί PU – Λείες και φιλικές προς το δά |
|---|---|
| Υλικό | Διαφανής Πολυουρεθάνη (PU) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 60 κιλά |
| Τύπος | Κύκλωμα/σταθερό |
| Μείωση Θορύβου | Σιωπηλή/Αθόρυβη |
| Ονομα | Βιομηχανικοί αφαιρούμενοι τροχοί τροχού με σπείρωμα μεσαίου βαρέως τύπου TPR – Ομαλή και φιλική προς |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός τροχού PP/TPR 3-5 ιντσών με επάνω πλάκα και φρένο για βιομηχανικά καρότσια |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Χείλος | Πλαστικό πλαίσιο |
| Τροχό | PP |
| Ονομα | Βιομηχανικός τροχός κυψελών PU |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο πέλμα + πυρήνας πολυπροπυλενίου |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160mm |
| Πλάτος βήματος | 25 χιλ. / 30 χιλ. / 37 χιλ. / 40 χιλ. / 50 χιλ. |
| Υψόμετρο φορτίου | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 5 ίντσα |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Πλάτος βήματος | 20/27 (διαφέρει ανά διάμετρο) |
| Υλικό ελαστικών | πύργος |