| İsim | 100 mm Endüstriyel Orta Ağır Hizmet Tipi Küçük Tekerlekler – Pürüzsüz Dönen Termoplastik Kauçuk Hare |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Diş Genişliği | 37,5 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139mm / 170mm |
| İsim | 4/5/6 İnç Ağır Hizmet Tipi Çelik Çekirdek Yeşil PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Üst Plaka Boyutu | 115×100 mm |
| Delik aralığı | 92×76 mm/85×73 mm |
| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Malzeme | Dayanıklı PP ve PU inşaatı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük kapasitesi | 35 kg veya 65 kg destekler |
| Yüzey uyumluluğu | Sert ağaç, fayans ve halı dahil olmak üzere çeşitli iç mekan yüzeyleri için uygun |
| Malzeme | Polipropilen |
|---|---|
| Model numarası | A22PPDK100S |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4 '' |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Ürün Adı | Paslanmaz Çelik Aparat Tekerleri |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Paslanmaz Çelik Düz Rulman |
| Boyut | 2" (50 mm), 3" (75 mm) |
| Braket Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| İsim | Avrupa Tarzı 3″ (75 mm) Şeffaf PU Döner Tekerlekler – Pürüzsüz ve Zemin Dostu Hareketlilik Tekerlekl |
|---|---|
| Malzeme | Şeffaf Poliüretan (PU) |
| Yük Kapasitesi | 60 kg |
| Tip | Döner/sabit |
| Gürültü Azaltma | Sessiz/Gürültü |
| İsim | Dişli Kök Orta-Ağır Hizmet TPR Endüstriyel Çıkarılabilir Küçük Tekerlekler – Sorunsuz ve Zemin Dostu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| İsim | Endüstriyel Arabalar için Üst Plakalı ve Frenli Orta Hizmet 3-5 İnç PP/TPR Döner Küçük Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Jant | Plastik Jant |
| Tekerlek malzemesi | PP |
| İsim | Endüstriyel PU Çark Çarkı |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan sırtı + polipropilen çekirdek |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160mm |
| Basamak genişliği | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| yük yüksekliği | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 5 inç |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Basamak genişliği | 20/27 (çapa göre değişir) |
| Lastik Malzemesi | pu |