| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Dönme Yarıçapı | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (çapa göre) |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| Ürün adı | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Naylon Tekerlek Paslanmaz Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Braket Malzemesi | Guangzhou |
| Ürün Adı | Tramvay Hint Tekerlekleri |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özel Destek | OEM / ODM |
| Sırt malzemeleri | TPR |
| Kenar | Plastik |
| Ürün Adı | 2 Ton (2000 kg) Süper Ağır Hizmet Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Yüksek Yüklü PU/Metal Hareketliliğ |
|---|---|
| Çap | 12 inç |
| Yüzey işleme | Çinko kaplama |
| Tekerlek genişliği | 75mm |
| Tekerlek çapı | 305 mm |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Döner Köpük Kauçuk Frenli Tekerler – 3″ - 8″ Boyutlar, 200 kg Yük Kapas |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" / 6" / 8" |
| Malzeme | Lastik |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Plaka Boyutu | 115*76 mm |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Braketli Avrupa Ağır Hizmet Endüstriyel Naylon Tekerlekler |
|---|---|
| Boyut | 35mm |
| Diş Genişliği | 4 20mA |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Malzeme | Naylon Döküm |
| Ürün adı | Süper Ağır Hizmet Endüstriyel Küçük Tekerlek – Maksimum Yük Taşıma için OEM Fabrikasında Üretildi |
|---|---|
| Çap | 8" |
| Tekerlek genişliği | Ayda 20 takım |
| Yük Kapasitesi | Yatak odası |
| Tabak deliği merkezleri | 91.2/77.5*75.5/67 mm |
| Ürün adı | Polipropilen Sırtlı Tekerler |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özelleştirilmiş destek | OEM / ODM |
| Sırt malzemeleri | PP |
| Taşıma | Çift top rulman |
| Tekerlek çapı | 2,5" (65 mm) |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | PU |
| Ürün Adı | 2,5 inç 65 mm PA Naylon Paslanmaz Çelik Teker |
| Diş Genişliği | 1-1/4 "(32mm) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |