| Ürün adı | Ekstra Ağır Hizmet Tipi 12 İnç Tekerlekler Darbeye Dayanıklı Yüksek Yük Kapasitesi |
|---|---|
| Çap | 12 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 305mm |
| Tekerlek rengi | Turuncu |
| İsim | Dişli Kök Orta-Ağır Hizmet TPR Endüstriyel Çıkarılabilir Küçük Tekerlekler – Sorunsuz ve Zemin Dostu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan, çelik |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Ürün adı | Endüstriyel Pu Döner Orta Ağır Hizmet Üstünleri |
| Tekerlek boyutu | 100mm / 125mm / 150mm |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Yüksek kaliteli PU sırtlı çelik çekirdek |
| Yük kapasitesi | Tekerlek başına 200–300 kg |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek genişliği | 4 inç: 100×37mm 5 inç: 125×37mm 6 inç: 150×37mm |
| Ürün adı | Ağır Yük 2,5″ Üst Plaka Döner 304 Paslanmaz Çelik Teker, Tam Frenli – PA Naylon Tekerlek Düz Yataklı |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2,5" (65 mm) |
| Tekerlek malzemesi | PU |
| Diş Genişliği | 1-1/4 "(32mm) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün adı | GD150F (plaka montaj tipi) |
|---|---|
| Ayarlanabilir Yükseklik | 120+12 mm |
| Tekerlek genişliği | 56 mm (istikrar için ekstra geniş) |
| Aks çapı | 3,5 inç |
| Delik aralığı | 70*70mm |
| Adı | Paslanmaz çelik döner hint tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Plaka boyutu | 135*110 inç |
| Sırt Malzemesi | Yüksek sıcaklık naylon |
| Plaka deliği aralığı | 107.5 × 102 mm / 82 × 76.5 mm |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tip | Diğer |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi 4 İnç Demir Çekirdekli Kauçuk Döner Tekerlek, Üst Plakalı ve Frenli |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Delik aralığı | 91,2/77,5*75,5/67 mm |
| Sona ermek | Galvanizli |
| İsim | Ağır Güçlü Endüstriyel Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |