| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Caster fren tipi | Fren Dahil Değil, Yan Pedal Freni |
| Model numarası | SY-11 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | 304 paslanmaz çelik kırmızı PU tekeri |
| Ürün Adı | Dökme Demir Çekirdekli PU'lu Süper Ağır Hizmet Endüstriyel Tekerler – 8″ / 10″ / 12″ Boyutlar, 2 |
|---|---|
| Çap | 8" / 10" / 12" |
| Tekerlek genişliği | 75mm |
| Tekerlek çapı | 203/254/305mm |
| Tekerlek rengi | Turuncu |
| İsim | Dayanıklı Ağır Yük PU Tekerlek Tekerleği – 4 İnç Endüstriyel Döner ve Fren Seçenekleri |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU Tread + PP Çekirdek |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Ağır Hizmet Arabası Tekerleri 4/5/6/8 İnç - Kauçuk ve Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Alüminyum Çekirdekli Lastik Tekerlek |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 4/5/6 İnç Ağır Hizmet Tipi Çelik Çekirdek Yeşil PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Üst Plaka Boyutu | 115×100 mm |
| Delik aralığı | 92×76 mm/85×73 mm |
| Ürün adı | Yüksekliği Ayarlanabilir Geri Çekilebilir Tesviye Tekerleri Tesviye Ayağı ile Naylon Tekerlek Tezgah |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen |
| Garanti | Garanti Yok |
| Yük Kapasitesi | 65-110 kg |
| Tekerlek Çapı | Ayda 20 takım |
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| Plaka Boyutu | 115 × 100 mm |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 37,5 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Ürün adı | Ağır Hizmete Uygun, Yüksek Yük Kapasiteli, Şok Emici Üniversal Küçük Tekerlekler |
|---|---|
| Çap | 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 125/150/200mm |
| Tekerlek rengi | KIRMIZI |