| Adı | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Adı | Top rulmanlı poliüretane tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 34 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139 mm (100 mm tekerlek) / 170 mm (125 mm tekerlek) |
| Adı | Orta görevli kalemler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| Adı | Endüstriyel Çelik Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139 mm (100 mm tekerlek) / 170 mm (125 mm tekerlek) / 193 mm (150 mm tekerlek) |
| Adı | Endüstriyel Rijit Caster |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| Ürün Adı | Endüstriyel kauçuk tekerleği |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tarzı | döner |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| İsim | Kore Stili Kırmızı PU Yuvarlak Teker Tekerleği – 3,5 mm Plaka Kalınlığı Döner Rulmanlı Döner Teker, |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan, çelik |
| Plaka boyutu | 92×65 mm |
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Yük Kapasitesi | 130 kg |
| İsim | Frenli 2 İnç Şeffaf Kristal PU Tekerler - Krom Braket Mobilya Tekeri Tekerlekler |
|---|---|
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 30kg |
| Plaka boyutu | 42*42mm |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi 4 İnç Demir Çekirdekli Kauçuk Döner Tekerlek, Üst Plakalı ve Frenli |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Delik aralığı | 91,2/77,5*75,5/67 mm |
| Sona ermek | Galvanizli |
| İsim | Tek Bilyalı Rulmanlı Orta Hizmet 3/4/5 İnç Kırmızı PVC Üniversal Tekerlekler |
|---|---|
| Kurulum | Üst plakalı montaj |
| Tekerlek çapı | 75/100/125MM |
| Tekerlek malzemesi | PVC |
| Diş Genişliği | 32 mm |