| İsim | Gri 2/3/4 İnç Sessiz TPR Tekeri Tekerlekler Süpermarket Arabası için Döner Üst Plaka Kilitleme Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Diş Genişliği | 18/25mm |
| Rulman | Ova |
| yük yüksekliği | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| İsim | 4 İnç Plaka Döner Kırmızı PU Frenli Tekerlekler - 300 lbs Yük Aşınma Önleyici Poliüretan Tezgah Mobi |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU Tread + PP Çekirdek |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Yeni İplik Kökü PP Tekerler – Hafif Hizmet Mobilya Tekerleği |
|---|---|
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç (75 mm/ 100 mm / 125 mm) |
| yük yüksekliği | 105/127/154mm |
| İsim | 3/4/5 İnç Orta Hizmet Çift Bilyalı Rulmanlı Döner Teker Tekerlekler - Plastik PU / PVC Üniversal Kil |
|---|---|
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Tekerlek malzemesi | Çelik, PVC, PVC |
| Plaka boyutu | 92×65 mm |
| Delik aralığı | 75,5x44,5 mm |
| İsim | Endüstriyel Arabalar için Üst Plakalı ve Frenli Orta Hizmet 3-5 İnç PP/TPR Döner Küçük Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Jant | Plastik Jant |
| Tekerlek malzemesi | PP |
| İsim | Gıda Üretim Makineleri için 4 İnç Endüstriyel PU Üniversal Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU Tread + PP Çekirdek |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Orta Hizmet Makaralı Rulman Naylon Teker Tekerleği – 80kg Aşınmaya Dirençli Düz Ücretsiz Teker |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 2,5 inç / 63 mm |
| Cıvata Deliği Çapı | 13 mm |
| Jant | Naylon Jant |
| Rulman | Makaralı Rulmanlar |
| İsim | 5 İnç Sarı Şeffaf PU Döner Teker Tekerleği – 125×32mm Poliüretan Üniversal Araba Tekeri |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan, çelik |
| Tekerlek çapı | 75/100/125MM |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Stil | Döner |
| İsim | 4/5/6 İnç Orta Hizmet Döner Poliüretan Küçük Tekerlekler, Yan Frenli – 120-180 kg Yük Kapasiteli Pla |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Özellik | Dayanıklı, yüksek yük kapasitesi |
| Tekerlek çapı | 4/5/6 inç |
| İsim | Endüstriyel Orta Hizmet Arabası Tekerlekleri 3‑5″ PP/TPR Frenli Döner Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tip | DÖNER, Hareware, aletler, montaj |
| Diş Genişliği | 32 mm |