| Naam | 1,5 inch nylon meubelwielen voor zware lasten – zwart stalen afdekkast en kastzwenkwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon en staal, nylon en staal |
| Type | meubilairgietmachine |
| Verpakking | nylon en staal, nylon en staal |
| Loopvlakbreedte | 36,5 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal, thermoplastisch rubber |
|---|---|
| Modelnummer | E12 SUS304 TPR-wiel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | E12 SUS304 TPR zwenkwiel |
| Wieldiameter | 2 inch / 50 mm |
| Naam | 2/3 inch lichte, eenvoudige installatie zwenkwielen – tuinmeubilair en universele zwenkwielen |
|---|---|
| Type | meubilairgietmachine |
| Loopvlakbreedte | Zomer |
| Kleur | Zwart wiel |
| Handelswijze | kogellager (lagerstaal) |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ontwerpstijl | Traditioneel |
| Wielmateriaal | TPU+Nylon |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Naam | 3 / 4 / 5 inch middelzware zwenkwielen met dubbele kogellagers - Kunststof PU/PVC universele vergren |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Wielmateriaal | Staal, PVC, PVC |
| Plaatgrootte | 92×65 mm |
| Gatafstand | 75,5 x 44,5 mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | Polyurethaan, staal |
| Modelnummer | 70 mm grip ring stengel |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | PU/PVC |
| Ontwerpstijl | Modern |
| Productnaam | 3 inch zware duidelijke pu meubels transparante caster wielen |
| Naam | 3 inch PVC- of PU-zwenkwielen voor industrieel meubilair en trolley |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Kogellager |
| Wielmateriaal | PVC (polyvinylchloride) |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Typ van rem | Zonder Brake |
| Ontwerp | Stijl industrieel |
| Modelnummer | 1 -inch ijzer TPR meubels caster |
| Naam | 4 inch plaat draaibare rode PU-zwenkwielen met rem – 300 lbs belasting anti-slijtage polyurethaan we |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm |
| Wielmateriaal | PU loopvlak + PP kern |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |