| Productnaam | 50 mm (2-3 inch) dubbele zwenkwielen met nylon totale rem |
|---|---|
| Diameter | 2 inch, 3 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wielkleur | Grijz/Zwart |
| Montage | Plaat, Ingepaste Stam |
| Naam | Industrieel TPR-rol-/zwenkwiel van 1 inch (25 mm) – Lichte mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wielmateriaal | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| ontwerp stijl | Industrieel |
| materiaal | TPR |
| Naam | 3-5 inch polypropyleen zwenkwiel met dubbel kogellager voor trolleys en industriële apparatuur |
|---|---|
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Handelswijze | Kogellager |
| Type | SWIVEL, Hareware, gereedschap, fitting |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Naam | 3 inch draaibare rubberen industriële zwenkwielen – zwaar en soepel rollend |
|---|---|
| Finish | Gezel |
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Productnaam | 2 inch verstelbare zwenkwielen – universele mobiliteits- en stabiliteitszwenkmachine |
|---|---|
| Wieldiameter | 2" (50 mm), 2,5" (65 mm), 3" (75 mm) |
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 38 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Naam | Industriële PU 304 roestvrijstalen zwenkwielen – 50 mm (2") soepel rollend zwenkwiel |
|---|---|
| Type | Plaatwiel (rem & zwenk & vast) |
| Plaatgrootte | 54 × 44 mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 22 mm |
| Productnaam | 2″ / 3″ / 4″ / 5″ oranje industriële zwenkwielen – middelzware PU-zwenkwielen met draaibare en vaste |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan |
| Beugelmateriaal | Staal |
| Montagetype | Bovenste plaatbevestiging |
| Wieldiameter | 2″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Materiaal | Duurzame PP- en PU -constructie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | Ondersteunt 35 kg of 65 kg |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Materiaal | Duurzame PP- en PU -constructie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | Ondersteunt 35 kg of 65 kg |
| Oppervlakte -compatibiliteit | Geschikt voor verschillende binnenoppervlakken, waaronder hardhout, tegel en tapijt |
| Productnaam | Japanse zware zwenkplaat met dubbel kogellager, hoog draagvermogen en 4 inch rubberen zwenkwielen |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 100/130/150/200mm |
| Wielkleur | Zwart |