| Naam | 3 inch 75 mm transparant zwarte PU bureaustoel zwenkwielen - soepel lopende, geruisloze vloerbescher |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | Stil/ruisloos |
| Totale hoogte | 93 |
| Laadvermogen | 35 kg |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| Type | Standaard Stevige Wielen |
| Modelnummer | DAJIN CASTER |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Maat | 2 " |
| Naam | Middelzware 3/4/5 inch rode PVC universele zwenkwielen met enkel kogellager |
|---|---|
| Installatie | Hoofdplaat bevestiging |
| Wieldiameter | 75/100/125MM |
| Wielmateriaal | PVC |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ontwerpstijl | Modern |
| Wielmateriaal | Tpr+nylon+pp |
| Kleur | Grijs |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Ander |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Modelnummer | Lron kern PU -wiel |
| Naam | Koreaans rood PU rond zwenkwiel – 3,5 mm plaatdikte zwenkwiel met roterend lager, draagvermogen 130 |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan, staal |
| Plaatgrootte | 92×65 mm |
| Wieldiameter | 100 mm |
| Laadvermogen | 130 kg |
| Naam | 2 inch lichtgewicht gietijzeren zwenkwielen - kleine zware karwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | Staal, thermoplastisch rubber |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Finish | Zink-geplateerd |
| Toepasselijk milieu | Industrieel gebruik |
| Productnaam | 3 inch draaibaar nivelleerwiel – verstelbare universele zwenkwiel voor werkbank en uitrusting |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 75 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | 100/300/500KG |
| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polyurethaan, staal |
| Productnaam | gietmachinewiel |
| Handelswijze | Doppelballagers |