| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τρόλεϊ με τροχούς TPR & ρουλεμάν – Λύση κινητικότητας που τοποθετείται στην |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | Τροχιά θερμοπλαστικού καουτσούκ (TPR) + πυρήνας πολυπροπυλενίου |
| Υλικό | Ελαστικό θερμοπλαστικό καουτσούκ (επίπεδο) |
|---|---|
| Μέγεθος της πλάκας | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Ονομασία | Θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι |
| Υλικό πέλματος | Υψηλής θερμοκρασίας Νάιλον |
| Απόσταση τρύπας πλάκας | 82 × 76,5 mm / 107,5 × 102 mm |
| Ονομα | Τροχοί βαρέων βιομηχανικών τροχών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν | Ένσφαιρο ρουλεμάν ή ισοδύναμο ρουλεμάν ακριβείας |
| Τροχό | TPR |
| Χρώμα | Κοινώς γκρι ή ουδέτεροι τόνοι |
| Εφαρμογές | Καρότσια, καρότσια, κινητός εξοπλισμός, ελαφριά βιομηχανική ή θεσμική χρήση |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός κυψελών από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Στυλ | Στρογγυλο |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί PU Caster Medium Heavy Duty 4"/5"/6"| Φορτίο 200–300kg | Περιστρεφόμενοι τροχο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150 χλστ |
| Τροχόσπιτο | πράσινος |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικά καρότσια Nylon Casters Super High Load Universal Caster Twin Wheel |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 80/100/125 χιλιοστά |
| Τροχόσπιτο | λευκό, |
| Βάση | Πιάτο |
| Διάμετρος τροχού | Διαθέσιμα 2″ ή 3″ (≈ 50 mm / 75 mm) |
|---|---|
| Τροχό | TPR ή PP |
| Τύπος ρουλεμάν | Απλό ρουλεμάν από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50 κιλά / 75 κιλά |
| Τύπος τοποθέτησης | Περιστρεφόμενος επάνω πλάκα? Οι προαιρετικοί τύποι στερέωσης περιλαμβάνουν στέλεχος με σπείρωμα, πλά |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών με φρένο, ρουλεμάν υψηλού φορτίου |
|---|---|
| υλικό | PU |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 45 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |