| İsim | TPR Tekerlekli ve Bilyalı Rulmanlı Endüstriyel Araba Tekerleri – Üst Plakaya Monte Hareketlilik Çözü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik kauçuk (TPR) sırtı + polipropilen çekirdek |
| Malzeme | Elastik termoplastik kauçuk (düz) |
|---|---|
| Plaka boyutu | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Adı | Termoplastik kauçuk tekerlekler |
| Sırt Malzemesi | Yüksek sıcaklık naylon |
| Plaka deliği aralığı | 82 × 76.5 mm / 107.5 × 102 mm |
| İsim | Ağır Güçlü Endüstriyel Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" |
|---|---|
| Rulman tipi | Bilyalı rulman veya eşdeğeri hassas rulman |
| Tekerlek malzemesi | TPR |
| Renk | Genellikle gri veya nötr tonlar |
| Uygulamalar | Arabalar, arabalar, mobil ekipmanlar, hafif endüstriyel veya kurumsal kullanım |
| Ürün Adı | Endüstriyel kauçuk tekerleği |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tarzı | döner |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Ürün adı | Orta Ağır Hizmet PU Küçük Tekerlekler 4"/5"/6"| 200–300kg Yük | Çelik Çekirdekli Çift |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 100/125/150mm |
| Tekerlek rengi | yeşil |
| Ürün adı | Endüstriyel Arabalar Naylon Tekerler Süper Yüksek Yük Üniversal Teker Çift Teker |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 80/100/125mm |
| Tekerlek rengi | beyaz, |
| Montaj | Çubuğu |
| Tekerlek çapı | 2″ veya 3″ mevcuttur (≈ 50 mm / 75 mm) |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | TPR veya PP |
| Rulman Tipi | Düz paslanmaz çelik rulman |
| Yük Kapasitesi | 50kg / 75kg |
| Montaj Tipi | Üst plaka dönüşü; isteğe bağlı montaj türleri arasında dişli gövde, cıvata delikli plaka veya katı g |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Frenli Tekerlekler, Yüksek Yük Taşıyan |
|---|---|
| Malzeme | PU |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Diş Genişliği | 45 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |