| Naam | 6 inch industriële materiaalkarren zwenkwielen – robuuste zwenk- en vaste mobiliteitswielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Wielmateriaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | 2 inch TPR-zwenkwiel met dubbele wielen – Duurzame dubbelwielige trolleyzwenkmachine voor soepele, s |
|---|---|
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Laadvermogen | 50 kg per zwenkwiel |
| Naam | Ruiten voor industriële rollen voor zware voertuigen |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Wieldiameter | 50 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Bordformaat | 54 × 70 mm |
| Afstand tussen gaten | 36×54mm / 35×48.5mm / 35×54.5mm |
| Naam | Tweelingwielen met remmen |
|---|---|
| Productnaam | Elastiek thermoplastisch rubber (TPR) volledig van plastic vervaardigde medische rollen |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Wijdte van het wiel | 24/32/32 mm |
| Montage-type | Plaat/draadstaaf met totale rem |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Garantie | Ander |
| Materiaal | Thermoplastisch rubber, polyurethaan |
| Productnaam | 2 inch TPR-zwenkwiel met dubbele wielen – Duurzame dubbelwielige trolleyzwenkmachine voor soepele, s |
|---|---|
| Maat | 50/75 mm |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Loopvlakbreedte | 18/25 mm |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 5 duim |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Loopvlakbreedte | 20/27 ( varieert naar diameter) |
| Materiaal van banden | PU |
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ |
|---|---|
| Lagertype | Kogellager of gelijkwaardig precisielager |
| Wielmateriaal | TPR |
| Kleur | Meestal grijze of neutrale tinten |
| Toepassingen | Trolleys, karren, mobiele apparatuur, licht industrieel of institutioneel gebruik |
| Productnaam | Kunststof juk medische zwenkwiel |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Montagetype | Gezweefde stam met totale rem |