| Productnaam | Industrieel zwaar uitgevoerd trolleyzwenkwiel – TPR-wiel met 304 roestvrijstalen beugel |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Wielmateriaal | TPR |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaatgatcentra | 115*100mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Typ van rem | Zonder Brake |
| Ontwerp | Stijl industrieel |
| Modelnummer | 1 -inch ijzer TPR meubels caster |
| Naam | TPR medisch zwenkwiel met schroefdraad – waterdichte antiroest nylon zwenkwiel voor ziekenhuisappara |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon, staal, thermoplastisch rubber |
| Stang | stevige ronde stam |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Montagetype | Grip Ring Stem Draaibaar |
| Naam | Hoge kwaliteit TPR dubbele kogellager medische zwenkwiel met massieve steel - zwenkwiel voor ziekenh |
|---|---|
| Wieldiameter | 125 mm |
| Wiel breedte | 32 mm |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Montagetype | Plaat/draadstaaf met totale rem |
| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Type | Meubelrol (tweewieler) |
| Installatie | Grijpring Stem (11 × 22 mm) |
| REM | Geïntegreerde totale vergrendeling (wiel + draaiend) |
| Wielmateriaal | TPR + Nylon |
| Naam | 3 inch 75 mm TPR industrieel middelzwaar zwenkwiel voor trolley en uitrusting |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Wielmateriaal | Met behulp van de volgende technieken wordt de afmeting van het vermogen van het vermogen van het ve |
| Productnaam | GD60F rolwiel |
|---|---|
| Materiaal | PA6 (kern), TPR (loopvlak), metaal (behuising) |
| Loopvlakbreedte | 24 mm |
| Wiel Diamete | 50 mm |
| Plaatgrootte | 73 x 73 inch |
| Naam | universele gietmachinewielen |
|---|---|
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Ruitengrootte | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Loopvlakbreedte | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Laadhoogte | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Naam | Middelzware TPR industriële verwijderbare zwenkwielen met schroefdraad – soepele en vloervriendelijk |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Productnaam | Roestwerende TPR industriële 304 roestvrijstalen zwenkwielen voor zwaar gebruik – duurzame, corrosie |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielmateriaal | Hi-tech prestatie TPR, rubber |
| Laadvermogen | 150kg-300kg |